Mon, July 23, 2018

Westwood

DCCL Teams

SIGN IN  
ABOUT DCCL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2018 League Leaders
 
Boys 8&U 25 Free
17.81
Graham M Manset
RBCC
Girls 8&U 25 Free
18.39
Marin K Marks
CCF
Boys 9-10 50 Free
34.68
Zachary Suarez
ICC
Girls 9-10 50 Free
35.97
Mackenzie Rassas
TN
Boys 11-12 50 Free
31.03
Hank P Holden
CCF
Girls 11-12 50 Free
29.31
Alyssa Webb
RBCC
Boys 13-14 50 Free
26.51
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 50 Free
28.75
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Free
24.81
William E Koeppen
RBCC
Girls 15-18 50 Free
28.99
Payton Tyrrell
TN
Boys 8&U 25 Back
22.63
Connor Minear
MVCC
Girls 8&U 25 Back
23.71
Margaret Bartos
SGCC
Boys 9-10 50 Back
42.65
Duke Guyton
TN
Girls 9-10 50 Back
41.53
Mackenzie Rassas
TN
Boys 11-12 50 Back
36.87
Nich Francuzenko
HCCC
Girls 11-12 50 Back
33.41
Alyssa Webb
RBCC
Boys 13-14 50 Back
30.99
Jake Geoghegan
RBCC
Girls 13-14 50 Back
33.04
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Back
27.28
William E Koeppen
RBCC
Girls 15-18 50 Back
33.47
Payton Tyrrell
TN
Boys 8&U 25 Breast
22.56
Connor Minear
MVCC
Girls 8&U 25 Breast
26.01
Julia Choi
CCF
Boys 9-10 50 Breast
48.56
Landon Eskra
TN
Girls 9-10 50 Breast
45.0
Jamison A Bradshaw
CCF
Boys 11-12 50 Breast
43.44
Caden W Wilkinson
WCC
Girls 11-12 50 Breast
40.97
Erika Castellano
RBCC
Boys 13-14 50 Breast
34.55
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 50 Breast
35.83
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Breast
33.34
Joseph O Eisen
ICC
Girls 15-18 50 Breast
36.74
Sarah C DeLoach
ICC
Boys 8&U 25 Fly
19.35
Connor Minear
MVCC
Girls 8&U 25 Fly
21.02
Marin K Marks
CCF
Boys 9-10 25 Fly
17.13
Jack Cleveland
RBCC
Girls 9-10 25 Fly
17.68
Ella Nick
MVCC
Boys 11-12 50 Fly
35.82
Nich Francuzenko
HCCC
Girls 11-12 50 Fly
34.0
Alyssa Webb
RBCC
Boys 13-14 50 Fly
29.59
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 50 Fly
29.87
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Fly
27.06
Ryan Catron
MVYC
Girls 15-18 50 Fly
31.94
Payton Tyrrell
TN
Boys 9-10 100 IM
1:31.37
Zachary Suarez
ICC
Girls 9-10 100 IM
1:34.98
Mackenzie Rassas
TN
Boys 11-12 100 IM
1:21.66
Hank P Holden
CCF
Girls 11-12 100 IM
1:17.00
Sophia S Ambrose
RBCC
Boys 13-14 100 IM
1:07.08
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 100 IM
1:08.75
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 100 IM
1:00.38
William E Koeppen
RBCC
Girls 15-18 100 IM
1:12.14
Sarah C DeLoach
ICC
Boys 8&U 100 Free Relay
1:20.72
Cole Michaels
Dane D Turnbull
Zachary Oppel
Connor Minear
MVCC
Boys Mixed Age 200 Free Relay
2:00.59
Jack Cleveland
Anderson M Manset
Kian S Ambrose
William E Koeppen
RBCC
Girls Mixed 200 Free Relay
2:05.22
Hayley G Crowe
Catherine J McClure
Caroline E Murphy
Mary G Paulsen
CCF
Girls 8&U 100 Free Relay
1:30.07
Ashlyn E Brown
Lexi B Bray
Audrey L Eastwood
Marin K Marks
CCF
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:20.52
Graham LaForce
Samuel W Jacobsen
Alec Rosato
Arjun A Hans
WCC
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:18.18
Hayley G Crowe
Jamison A Bradshaw
Scarlett M McDade
Mixi A Peterson
CCF
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:31.62
Hank P Holden
Evan G Job
Matthew C Murphy
Cash D McDade
CCF
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:25.61
Alyssa Webb
Reagan Exley
Erika Castellano
Amelia J McCrann
RBCC
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:07.21
Jake Geoghegan
Tommy Zavrel
Kian S Ambrose
Matthew J Fujiyama
RBCC
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:21.71
Natalie Daniel
Christina Barton
Isabel Tao
Alexa Gyllensvaan
TN
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:57.51
William E Koeppen
Matthew J Doody
Connor Smith
Ryan Bond
RBCC
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:13.81
Lindsay A Nevins
Erica Barton
Payton Tyrrell
Sophia Divone
TN
 
 
Thu, 6-21-2007 | Jennifer Hosking

Mon, 6-11-2007 | Jennifer Hosking