Fri, July 19, 2019

Springfield-Yacht

DCCL Teams

SIGN IN  
ABOUT DCCL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2019 League Leaders
 
Boys 8&U 25 Free
18.56
Michael L Stroker
CCF
Girls 8&U 25 Free
18.78
Reagan Greenaway
MVCC
Boys 9-10 50 Free
33.57
Duke Guyton
TN
Girls 9-10 50 Free
33.75
Mixi A Peterson
CCF
Boys 11-12 50 Free
31.28
Nick Guyton
TN
Girls 11-12 50 Free
28.75
Alyssa Webb
RBCC
Boys 13-14 50 Free
25.79
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 50 Free
29.44
Sophia S Ambrose
RBCC
Boys 15-18 50 Free
24.5
William E Koeppen
RBCC
Girls 15-18 50 Free
28.43
Sophia Heilen
ECC
Boys 8&U 25 Back
22.4
Elliott L Franklin
WCC
Girls 8&U 25 Back
22.85
Reagan Greenaway
MVCC
Boys 9-10 50 Back
40.5
Duke Guyton
TN
Girls 9-10 50 Back
41.97
Anna Castellano
RBCC
Boys 11-12 50 Back
36.07
Nick Guyton
TN
Girls 11-12 50 Back
33.31
Alyssa Webb
RBCC
Boys 13-14 50 Back
28.16
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 50 Back
33.72
Karianna Reinhardt
HCCC
Boys 15-18 50 Back
27.0
William E Koeppen
RBCC
Girls 15-18 50 Back
32.81
Morgan H Howat
WCC
Boys 8&U 25 Breast
23.91
Harrison T Busteed
WCC
Girls 8&U 25 Breast
25.31
Julia Choi
CCF
Boys 9-10 50 Breast
45.5
Connor Minear
MVCC
Girls 9-10 50 Breast
44.72
Katherine Cleveland
RBCC
Boys 11-12 50 Breast
40.59
Caden W Wilkinson
WCC
Girls 11-12 50 Breast
41.02
Amelia McCrann
RBCC
Boys 13-14 50 Breast
33.07
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 50 Breast
39.34
Naomi Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Breast
32.57
Connor K Smith
RBCC
Girls 15-18 50 Breast
36.09
Sophia Heilen
ECC
Boys 8&U 25 Fly
22.55
Fletcher G Stiles
ECC
Girls 8&U 25 Fly
22.92
Reagan Greenaway
MVCC
Boys 9-10 25 Fly
17.72
Duke Guyton
TN
Girls 9-10 25 Fly
17.02
Mixi A Peterson
CCF
Boys 11-12 50 Fly
34.94
Matthew C Murphy
CCF
Girls 11-12 50 Fly
32.45
Kennedy L Moore
WCC
Boys 13-14 50 Fly
29.32
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 50 Fly
32.48
Karianna Reinhardt
HCCC
Boys 15-18 50 Fly
26.53
William E Koeppen
RBCC
Girls 15-18 50 Fly
29.84
Sophia Heilen
ECC
Boys 9-10 100 IM
1:27.72
Lukas Francuzenko
HCCC
Girls 9-10 100 IM
1:28.81
Anna Castellano
RBCC
Boys 11-12 100 IM
1:18.85
Matthew C Murphy
CCF
Girls 11-12 100 IM
1:16.51
Alyssa Webb
RBCC
Boys 13-14 100 IM
1:01.41
John M Moloney
WCC
Girls 13-14 100 IM
1:14.94
Karianna Reinhardt
HCCC
Boys 15-18 100 IM
59.56
William E Koeppen
RBCC
Girls 15-18 100 IM
1:08.79
Sophia Heilen
ECC
Boys 8&U 100 Free Relay
1:20.02
Elliott L Franklin
Thomas B Carter
Harrison T Busteed
Matthew A Seibold
WCC
Boys Mixed Age 200 Free Relay
1:59.46
Arjun A Hans
Caden W Wilkinson
John M Moloney
Andrew S Bernstein
WCC
Girls Mixed 200 Free Relay
1:59.97
Anna Castellano
Alyssa Webb
Sophia S Ambrose
Delaney Bond
RBCC
Girls 8&U 100 Free Relay
1:28.28
Hayley Cellini
Abby Minear
Bernadette Gorman
Reagan Greenaway
MVCC
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:19.89
Anson F DeVinney
Arjun A Hans
Ryan W Moseley
Todd W Landwehr
WCC
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:15.36
Mixi A Peterson
Scarlett M McDade
Marin K Marks
Diane A Davidovits
CCF
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:33.82
Samuel W Jacobsen
Caden W Wilkinson
Graham LaForce
Miles G Franklin
WCC
Girls 11-12 200 Medley Relay
1:46.75
Ansley Bardoni
Katelyn Moore
Abriana DeLorenzo
Charlotte Rhye
SGCC
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:13.21
Michael R Kenny
Jimmy T Remington
Hank P Holden
Ajax V Peterson
CCF
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:19.12
Catherine J McClure
Piper R McDade
Caroline E Murphy
Alexis C Goriup
CCF
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:53.72
John M Moloney
Andrew Kim
Justin H Gomez
Andrew S Bernstein
WCC
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:10.30
Isabel Tao
Audrey E Wallach
Payton Tyrrell
Alexa Gyllensvaan
TN