Sun, December 4, 2022

The DCCL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT DCCL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2022 League Leaders
 
Boys 8&U 25 Free
17.03
Ciaran S Lindroos
ICC
Girls 8&U 25 Free
17.75
Lauren K Tain
ICC
Boys 9-10 50 Free
33.12
Fletcher G Stiles
ECC
Girls 9-10 50 Free
35.71
Gina P Kim
CCF
Boys 11-12 50 Free
29.91
Cole B Gangemi
ICC
Girls 11-12 50 Free
30.02
Madeleine O Mercer
ECC
Boys 13-14 50 Free
26.31
Zachary Suarez
ICC
Girls 13-14 50 Free
29.64
Elizabeth Bartos
SGCC
Boys 15-18 50 Free
24.18
Aiden Bond
RBCC
Girls 15-18 50 Free
28.0
Alyssa Webb
RBCC
Boys 8&U 25 Back
21.0
Will G Maier
CCF
Girls 8&U 25 Back
20.74
Lauren K Tain
ICC
Boys 9-10 50 Back
37.64
Joseph A Kelly
ICC
Girls 9-10 50 Back
43.62
Lyla K Gilbert
ECC
Boys 11-12 50 Back
34.22
Noah Goede
SGCC
Girls 11-12 50 Back
34.21
Madeleine O Mercer
ECC
Boys 13-14 50 Back
32.14
Todd W Landwehr
WCC
Girls 13-14 50 Back
34.01
Audrey L McKeen
WCC
Boys 15-18 50 Back
27.2
John M Moloney
WCC
Girls 15-18 50 Back
31.58
Kariana Reinhardt
HCCC
Boys 8&U 25 Breast
24.25
Ciaran S Lindroos
ICC
Girls 8&U 25 Breast
25.93
Lauren K Tain
ICC
Boys 9-10 50 Breast
47.55
Dylan M Park
ICC
Girls 9-10 50 Breast
47.14
Naomi B Rosner
WCC
Boys 11-12 50 Breast
38.71
Cole B Gangemi
ICC
Girls 11-12 50 Breast
43.15
Madeleine O Mercer
ECC
Boys 13-14 50 Breast
34.69
Zachary J Tan
ICC
Girls 13-14 50 Breast
37.66
Audrey L McKeen
WCC
Boys 15-18 50 Breast
29.96
John M Moloney
WCC
Girls 15-18 50 Breast
34.4
Sophia M Heilen
ECC
Boys 8&U 25 Fly
19.34
Rj J Toczylowski
CCF
Girls 8&U 25 Fly
20.46
Lauren K Tain
ICC
Boys 9-10 25 Fly
16.16
Joseph A Kelly
ICC
Girls 9-10 25 Fly
17.72
Kylie A Thompson
ECC
Boys 11-12 50 Fly
33.7
Cole B Gangemi
ICC
Girls 11-12 50 Fly
35.25
Madeleine O Mercer
ECC
Boys 13-14 50 Fly
29.08
Zachary Suarez
ICC
Girls 13-14 50 Fly
33.01
Ella Nick
MVCC
Boys 15-18 50 Fly
26.03
Aiden Bond
RBCC
Girls 15-18 50 Fly
28.84
Sophia M Heilen
ECC
Boys 9-10 100 IM
1:24.12
Joseph A Kelly
ICC
Girls 9-10 100 IM
1:36.27
Naomi B Rosner
WCC
Boys 11-12 100 IM
1:21.14
Cole B Gangemi
ICC
Girls 11-12 100 IM
1:16.88
Madeleine O Mercer
ECC
Boys 13-14 100 IM
1:08.60
Zachary Suarez
ICC
Girls 13-14 100 IM
1:15.09
Alexa Thrash
ICC
Boys 15-18 100 IM
57.91
John M Moloney
WCC
Girls 15-18 100 IM
1:05.38
Sophia M Heilen
ECC
Boys 8&U 100 Free Relay
1:15.08
Aidan P Durishin
Will G Maier
Liam V Wahl
Rj J Toczylowski
CCF
Boys Mixed Age 200 Free Relay
1:56.12
Joseph A Kelly
Cole B Gangemi
Zachary Suarez
Kristupas Vorobjovas
ICC
Girls Mixed 200 Free Relay
2:02.65
Gina P Kim
Marin K Marks
Scarlett M McDade
Catherine J McClure
CCF
Girls 8&U 100 Free Relay
1:23.51
Emme Han
Kensington Ryan
Hudson Brown
Avery Adams
WCC
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:19.15
Connor A Sorden
Connor E Brown
Cole L Eastwood
Jack G Maier
CCF
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:20.50
Jessica DiMarco
Naomi B Rosner
Kate Corso
Quinn E Cunningham
WCC
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:36.14
Matthew A Seibold
Harrison T Busteed
Elliott L Franklin
Jacob Lucca
WCC
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:32.82
Lillian A Wahl
Julia Choi
Marin K Marks
Ashlyn E Brown
CCF
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:06.88
Karan Chugh
Zachary J Tan
Zachary Suarez
Kai G Lindroos
ICC
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:21.57
Audrey E Lawyer
Jamison A Bradshaw
Scarlett M McDade
Hayley G Crowe
CCF
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:51.82
Jake Geoghegan
Tommy Zavrel
Aiden Bond
Kian Ambrose
RBCC
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:13.14
Sophia Ambrose
Amelia J McCrann
Alyssa Webb
Samantha Ritchie
RBCC
 
 
Back to Schedules
Springfield at Evergreen

Date:
July 16, 2022
Location:
Evergreen
Course:
25 Meters
Scores:
264.0
Evergreen
243.0
Springfield
 
Boys Free 25M 8&U
1.
20.35
ECC
John R McCall
2.
20.42
SGCC
Leo Gulino
3.
22.85
SGCC
Owen Kaeding
4.
25.13
SGCC
Wes Akins
5.
25.63
ECC
Mason A Dunn
6.
25.69
SGCC
Jack Keegan
7.
26.16
SGCC
Royce Draheim
8.
27.37
SGCC
Hunter Bradley
9.
29.47
SGCC
Logan Laubscher
10.
29.60
SGCC
Jackson Ickes
11.
30.85
ECC
Benjamin S Batbouta
12.
31.25
ECC
Syler J Walters
13.
32.03
SGCC
Peter Giambastiani
14.
32.07
SGCC
Lucas Laubscher
15.
32.65
SGCC
Andrew Clemans
16.
32.94
SGCC
Elijah Anderson
17.
33.50
SGCC
John Moose
18.
36.50
SGCC
George Mulligan
19.
37.91
SGCC
Joel Ruddy
20.
38.03
ECC
Jonah E Smith
21.
43.38
SGCC
Grant Larson
22.
43.90
SGCC
Axel Anderson
23.
47.93
ECC
Lucas W Turner
24.
52.62
SGCC
Landon Moore
25.
55.50
ECC
Robert J Toomey
26.
57.94
SGCC
Barrett Ruddy
27.
57.97
SGCC
Hudson Ickes
 
Boys Free 50M 9-10
1.
37.03
ECC
Fletcher G Stiles
2.
38.97
ECC
William F McCall
3.
41.63
SGCC
Brandon Moore
4.
44.10
ECC
Kellan C Dunn
5.
45.06
SGCC
Carter Moore
6.
50.35
ECC
Brooks Baldwin - Powell
7.
51.64
ECC
Owen M Batbouta
8.
51.94
SGCC
Jax Draheim
9.
1:00.91
ECC
Nicholas G Lazer
10.
1:02.43
ECC
Bennett L Ord
11.
1:04.72
ECC
Caleb L Turner
 
Boys Free 50M 11-12
1.
32.56
SGCC
Noah Goede
2.
34.28
SGCC
Joey Griscavage
3.
34.37
ECC
Alexander M Ward
4.
36.16
SGCC
Patrick Fisher
5.
38.34
ECC
Alexander R Ord
6.
40.97
SGCC
Blake Larson
7.
42.59
ECC
Sullivan T Johnstone
8.
44.03
ECC
Matthew E Barnes
9.
1:06.97
SGCC
Mason Bradley
 
Boys Free 50M 13-14
1.
29.93
ECC
Ethan B Thompson
2.
30.65
SGCC
Ian Schaper
3.
31.84
SGCC
Sam Rhye
4.
33.15
ECC
Archer Q Laviolette
5.
34.35
ECC
James A Lazer
6.
35.07
SGCC
Chase Jones
7.
35.41
SGCC
Lucian DeLorenzo
8.
35.72
SGCC
Eddie Zaptin
9.
38.44
ECC
Kevin D Crabtree
 
Boys Free 50M 15-18
1.
26.57
ECC
Cooper D Mercer
2.
28.10
ECC
Grant Wallace
3.
28.22
SGCC
Matthew Brooks
4.
28.47
ECC
Gabriel S Hyde
5.
30.38
SGCC
Matthew Fisher
6.
32.15
SGCC
Billy Jones
 
Boys Back 25M 8&U
1.
27.00
ECC
John R McCall
2.
27.63
SGCC
Owen Kaeding
3.
27.87
SGCC
Leo Gulino
4.
29.56
SGCC
Royce Draheim
5.
32.13
SGCC
Joel Ruddy
6.
34.22
SGCC
Wes Akins
7.
34.44
SGCC
John Moose
8.
34.62
SGCC
Elijah Anderson
9.
35.22
ECC
Mason A Dunn
10.
35.37
ECC
Syler J Walters
10.
35.37
SGCC
Jackson Ickes
12.
35.68
ECC
Jonah E Smith
13.
37.09
SGCC
Logan Laubscher
14.
37.24
ECC
Benjamin S Batbouta
15.
37.28
SGCC
Lucas Laubscher
16.
38.60
SGCC
Hunter Bradley
17.
39.74
SGCC
Peter Giambastiani
18.
41.60
SGCC
George Mulligan
19.
45.62
SGCC
Jack Keegan
20.
49.18
SGCC
Andrew Clemans
21.
1:06.32
SGCC
Landon Moore
22.
1:20.18
SGCC
Barrett Ruddy
23.
1:35.50
SGCC
Grant Larson
 
Boys Back 50M 9-10
1.
46.56
ECC
William F McCall
2.
51.69
ECC
Fletcher G Stiles
3.
53.84
SGCC
John Michael Fisher
4.
56.84
ECC
Brooks Baldwin - Powell
5.
58.00
ECC
Kellan C Dunn
6.
1:02.60
SGCC
Carter Moore
7.
1:03.79
ECC
Owen M Batbouta
8.
1:09.50
ECC
Bennett L Ord
9.
1:15.91
ECC
Caleb L Turner
 
Boys Back 50M 11-12
1.
36.48
SGCC
Noah Goede
2.
40.78
ECC
Alexander M Ward
3.
43.72
SGCC
Patrick Fisher
4.
46.15
ECC
Alexander R Ord
5.
46.81
SGCC
Joey Griscavage
6.
48.13
ECC
Coleman R Gilbert
7.
50.25
SGCC
Blake Larson
8.
52.53
ECC
Sullivan T Johnstone
9.
1:19.62
SGCC
Mason Bradley
 
Boys Back 50M 13-14
1.
35.22
ECC
Ethan B Thompson
2.
39.94
SGCC
Sam Rhye
3.
41.78
SGCC
Lucian DeLorenzo
4.
46.16
SGCC
Chase Jones
5.
46.69
ECC
James A Lazer
6.
50.99
SGCC
Eddie Zaptin
7.
51.72
ECC
Kevin D Crabtree
8.
57.35
SGCC
Krister Anderson
 
Boys Back 50M 15-18
1.
30.16
ECC
Cooper D Mercer
2.
33.93
ECC
Gabriel S Hyde
3.
34.03
SGCC
Matthew Brooks
4.
37.69
ECC
Michael W Barnes
5.
41.97
SGCC
Billy Jones
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
32.18
SGCC
Owen Kaeding
2.
34.78
SGCC
Leo Gulino
3.
35.24
ECC
John R McCall
4.
41.28
SGCC
Hunter Bradley
5.
43.28
SGCC
Wes Akins
6.
44.37
SGCC
Elijah Anderson
7.
46.26
SGCC
Jack Keegan
8.
46.81
SGCC
Logan Laubscher
9.
1:01.65
ECC
Benjamin S Batbouta
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
54.13
SGCC
John Michael Fisher
2.
54.40
ECC
William F McCall
3.
59.25
SGCC
Brandon Moore
4.
1:10.53
SGCC
Carter Moore
5.
1:12.62
SGCC
Jax Draheim
6.
1:20.28
ECC
Brooks Baldwin - Powell
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
49.50
SGCC
Patrick Fisher
2.
51.25
SGCC
Joey Griscavage
3.
53.35
ECC
Coleman R Gilbert
4.
55.10
ECC
Sullivan T Johnstone
5.
55.19
SGCC
Blake Larson
6.
57.16
ECC
Matthew E Barnes
7.
1:19.03
SGCC
Mason Bradley
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
41.95
ECC
Archer Q Laviolette
2.
46.03
SGCC
Lucian DeLorenzo
3.
53.63
SGCC
Eddie Zaptin
4.
55.68
SGCC
Krister Anderson
5.
1:00.59
ECC
Kevin D Crabtree
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
33.94
ECC
Cooper D Mercer
2.
37.50
SGCC
Matthew Fisher
3.
37.90
ECC
Grant Wallace
4.
38.09
ECC
Michael W Barnes
5.
47.87
SGCC
Billy Jones
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
26.29
ECC
John R McCall
2.
26.62
SGCC
Leo Gulino
3.
33.09
SGCC
Owen Kaeding
4.
33.21
ECC
Syler J Walters
5.
36.90
SGCC
Wes Akins
6.
41.31
SGCC
George Mulligan
7.
42.10
SGCC
Hunter Bradley
8.
43.22
SGCC
Andrew Clemans
9.
43.28
SGCC
Jackson Ickes
10.
43.47
ECC
Mason A Dunn
11.
50.31
ECC
Jonah E Smith
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
18.24
ECC
Fletcher G Stiles
2.
23.69
SGCC
John Michael Fisher
3.
27.71
SGCC
Brandon Moore
4.
30.85
ECC
Brooks Baldwin - Powell
5.
31.19
ECC
Kellan C Dunn
6.
32.81
SGCC
Jax Draheim
7.
39.91
ECC
Nicholas G Lazer
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
37.32
SGCC
Noah Goede
2.
40.56
ECC
Alexander M Ward
3.
42.72
SGCC
Joey Griscavage
4.
49.78
SGCC
Patrick Fisher
5.
52.06
ECC
Coleman R Gilbert
6.
1:04.90
ECC
Matthew E Barnes
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
33.35
ECC
Ethan B Thompson
2.
33.59
SGCC
Sam Rhye
3.
38.44
SGCC
Ian Schaper
4.
39.39
ECC
Archer Q Laviolette
5.
40.53
ECC
James A Lazer
6.
53.46
ECC
Kevin D Crabtree
7.
55.50
SGCC
Eddie Zaptin
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
29.38
SGCC
Matthew Brooks
2.
30.34
ECC
Grant Wallace
3.
32.81
ECC
Gabriel S Hyde
4.
33.41
SGCC
Matthew Fisher
5.
34.68
ECC
Michael W Barnes
6.
43.28
SGCC
Billy Jones
 
Boys IM 100M 9-10
1.
1:41.37
ECC
Fletcher G Stiles
2.
1:43.72
ECC
William F McCall
3.
1:51.27
SGCC
John Michael Fisher
4.
2:19.46
SGCC
Carter Moore
5.
2:27.19
SGCC
Jax Draheim
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:24.31
SGCC
Noah Goede
2.
1:33.16
ECC
Alexander M Ward
3.
1:44.69
ECC
Coleman R Gilbert
4.
1:51.01
ECC
Alexander R Ord
5.
1:53.68
SGCC
Blake Larson
6.
2:01.66
ECC
Sullivan T Johnstone
7.
2:09.56
ECC
Matthew E Barnes
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:17.85
ECC
Ethan B Thompson
2.
1:20.75
SGCC
Sam Rhye
3.
1:29.13
SGCC
Ian Schaper
4.
1:29.37
ECC
Archer Q Laviolette
5.
1:31.66
SGCC
Lucian DeLorenzo
6.
1:34.93
ECC
James A Lazer
7.
1:43.69
SGCC
Chase Jones
8.
2:01.64
SGCC
Krister Anderson
 
Boys IM 100M 15-18
1.
1:05.17
ECC
Cooper D Mercer
2.
1:10.82
ECC
Grant Wallace
3.
1:13.72
SGCC
Matthew Brooks
4.
1:14.00
ECC
Gabriel S Hyde
5.
1:16.59
SGCC
Matthew Fisher
 
Boys Free 100M Relay 8&U
1.
1:40.53
SGCC
Hunter Bradley
Jack Keegan
Owen Kaeding
Leo Gulino
2.
1:50.47
ECC
Syler J Walters
Mason A Dunn
Benjamin S Batbouta
John R McCall
3.
2:08.90
SGCC
John Moose
Andrew Clemans
Lucas Laubscher
Jackson Ickes
4.
2:09.69
SGCC
Peter Giambastiani
Logan Laubscher
George Mulligan
Wes Akins
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:04.22
ECC
Fletcher G Stiles
Alexander M Ward
Ethan B Thompson
Cooper D Mercer
2.
2:08.70
SGCC
Brandon Moore
Noah Goede
Ian Schaper
Matthew Brooks
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:32.50
ECC
Kellan C Dunn
William F McCall
Fletcher G Stiles
Brooks Baldwin - Powell
2.
1:41.59
SGCC
Brandon Moore
Carter Moore
John Michael Fisher
Jax Draheim
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
2:53.78
SGCC
Noah Goede
Patrick Fisher
Joey Griscavage
Blake Larson
2.
3:19.34
ECC
Alexander R Ord
Sullivan T Johnstone
Coleman R Gilbert
Matthew E Barnes
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:31.06
ECC
Alexander M Ward
Archer Q Laviolette
Ethan B Thompson
James A Lazer
2.
2:32.28
SGCC
Lucian DeLorenzo
Ian Schaper
Sam Rhye
Eddie Zaptin
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
2:08.31
ECC
Gabriel S Hyde
Cooper D Mercer
Grant Wallace
Michael W Barnes
2.
2:24.94
SGCC
Chase Jones
Matthew Fisher
Matthew Brooks
Billy Jones
 
Girls Free 25M 8&U
1.
18.60
SGCC
Kara Clemans
2.
21.31
ECC
Linden C Stiles
3.
21.75
SGCC
Violet Fisher
4.
22.50
SGCC
Noelle Kaeding
5.
24.49
SGCC
Meena Dhandayutham
6.
24.75
ECC
Madyson J Aravich
7.
26.97
ECC
Anneli Singleton Ramirez
8.
29.31
ECC
Molly E Gilbert
9.
29.34
SGCC
Ansley McMichael
10.
30.94
SGCC
Olivia Gulino
11.
35.41
ECC
Katie F Allen
12.
35.59
SGCC
Madeline Ickes
13.
35.72
SGCC
Sloan Webber
14.
46.25
ECC
Margaret M Crabtree
15.
51.44
SGCC
Kate Clemans
 
Girls Free 50M 9-10
1.
40.73
ECC
Kylie A Thompson
2.
42.35
SGCC
Isa Stockton
3.
43.81
ECC
Lyla K Gilbert
4.
43.97
SGCC
Katherine Keegan
5.
44.69
SGCC
Greer Larson
6.
45.59
ECC
Bailey Baldwin - Powell
7.
45.71
ECC
Ashley Thornton
8.
54.81
ECC
Anya E Walters
9.
1:02.47
SGCC
Vivienne Chong
10.
1:09.53
SGCC
Caroline Mulligan
 
Girls Free 50M 11-12
1.
31.18
ECC
Madeleine O Mercer
2.
36.44
SGCC
Margaret Bartos
3.
37.19
ECC
Ozie G Johnson
4.
37.59
ECC
Kinsey N Laviolette
5.
39.31
SGCC
Ansley Bardoni
6.
39.60
ECC
Bethany E Allen
7.
40.50
ECC
Aliana Singleton Ramirez
8.
42.06
SGCC
Abriana DeLorenzo
9.
42.10
ECC
Katherine G Dunn
10.
44.47
ECC
Ashlynn D Aravich
 
Girls Free 50M 13-14
1.
31.06
SGCC
Elizabeth Bartos
2.
37.09
SGCC
Hadley Bardoni
3.
38.56
SGCC
Katelyn Moore
4.
45.44
ECC
Charlotte F Kardash
 
Girls Free 50M 15-18
1.
28.41
ECC
Sophia M Heilen
2.
29.82
SGCC
Mikayla Bartos
3.
31.72
ECC
Sailor T Eastman
4.
33.41
SGCC
Virginia Weina
5.
35.00
SGCC
Eleanor Heinbaugh
6.
35.65
ECC
Georgia K Forth
7.
35.98
ECC
Pelajhia S Clark
8.
36.09
ECC
Isabella M Benita
9.
38.03
SGCC
Charlotte Rhye
10.
38.86
ECC
Madeleine N Barnes
11.
39.84
ECC
Ava B Morris
12.
39.85
ECC
Giuliane L Alcantara
13.
40.09
ECC
Amanda C Allen
14.
42.94
SGCC
Katie Clement
 
Girls Back 25M 8&U
1.
23.91
SGCC
Kara Clemans
2.
26.12
SGCC
Noelle Kaeding
3.
26.37
ECC
Linden C Stiles
4.
26.62
SGCC
Violet Fisher
5.
26.91
ECC
Anneli Singleton Ramirez
6.
30.63
SGCC
Meena Dhandayutham
7.
31.62
ECC
Madyson J Aravich
8.
33.41
ECC
Molly E Gilbert
9.
41.15
SGCC
Madeline Ickes
10.
49.97
SGCC
Sloan Webber
11.
52.05
ECC
Margaret M Crabtree
12.
58.38
SGCC
Kate Clemans
 
Girls Back 50M 9-10
1.
47.47
ECC
Lyla K Gilbert
2.
49.44
ECC
Kylie A Thompson
3.
51.25
SGCC
Katherine Keegan
4.
51.51
ECC
Bailey Baldwin - Powell
5.
54.50
SGCC
Isa Stockton
6.
1:02.18
ECC
Anya E Walters
7.
1:21.85
SGCC
Caroline Mulligan
 
Girls Back 50M 11-12
1.
35.37
ECC
Madeleine O Mercer
2.
40.41
SGCC
Margaret Bartos
3.
46.96
ECC
Kinsey N Laviolette
4.
47.32
ECC
Bethany E Allen
5.
49.25
SGCC
Abriana DeLorenzo
6.
51.53
ECC
Eliana C Alcantara
7.
53.34
ECC
Aliana Singleton Ramirez
8.
54.18
ECC
Katherine G Dunn
9.
55.09
ECC
Ashlynn D Aravich
 
Girls Back 50M 13-14
1.
38.18
SGCC
Elizabeth Bartos
2.
43.47
SGCC
Hadley Bardoni
3.
46.31
SGCC
Ansley Bardoni
4.
52.94
ECC
Charlotte F Kardash
 
Girls Back 50M 15-18
1.
34.65
ECC
Sailor T Eastman
2.
38.55
SGCC
Virginia Weina
3.
41.32
ECC
Isabella M Benita
4.
42.25
SGCC
Eleanor Heinbaugh
5.
45.76
ECC
Madeleine N Barnes
6.
46.85
ECC
Pelajhia S Clark
7.
46.97
ECC
Giuliane L Alcantara
8.
47.62
SGCC
Charlotte Rhye
9.
48.19
ECC
Amanda C Allen
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
27.65
SGCC
Kara Clemans
2.
29.32
SGCC
Violet Fisher
3.
32.10
ECC
Linden C Stiles
4.
39.43
SGCC
Noelle Kaeding
5.
42.00
ECC
Madyson J Aravich
6.
42.03
SGCC
Ansley McMichael
7.
47.18
SGCC
Meena Dhandayutham
8.
47.68
ECC
Anneli Singleton Ramirez
9.
50.41
ECC
Molly E Gilbert
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
58.56
ECC
Ashley Thornton
2.
1:04.25
SGCC
Isa Stockton
3.
1:04.47
SGCC
Greer Larson
4.
1:04.91
ECC
Bailey Baldwin - Powell
5.
1:07.31
ECC
Anya E Walters
6.
1:13.06
SGCC
Caroline Mulligan
7.
1:14.90
SGCC
Vivienne Chong
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
43.17
ECC
Madeleine O Mercer
2.
47.15
ECC
Eliana C Alcantara
3.
47.27
SGCC
Margaret Bartos
4.
49.25
SGCC
Ansley Bardoni
5.
56.41
SGCC
Abriana DeLorenzo
6.
59.31
ECC
Bethany E Allen
7.
1:02.25
ECC
Ashlynn D Aravich
8.
1:03.91
ECC
Katherine G Dunn
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
43.81
SGCC
Elizabeth Bartos
2.
46.54
SGCC
Hadley Bardoni
3.
49.65
ECC
Ozie G Johnson
4.
54.15
SGCC
Katelyn Moore
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
35.06
ECC
Sophia M Heilen
2.
39.47
SGCC
Mikayla Bartos
3.
46.88
ECC
Georgia K Forth
4.
48.38
SGCC
Eleanor Heinbaugh
5.
48.85
ECC
Pelajhia S Clark
6.
51.91
ECC
Giuliane L Alcantara
7.
52.03
ECC
Amanda C Allen
8.
52.62
ECC
Isabella M Benita
9.
53.09
ECC
Riley C Heretick
10.
53.10
SGCC
Katie Clement
11.
53.59
SGCC
Charlotte Rhye
12.
54.40
ECC
Madeleine N Barnes
13.
59.74
ECC
Ava B Morris
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
22.09
SGCC
Kara Clemans
2.
28.84
SGCC
Noelle Kaeding
3.
28.94
SGCC
Violet Fisher
4.
30.66
ECC
Linden C Stiles
5.
49.69
ECC
Molly E Gilbert
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
18.09
ECC
Kylie A Thompson
2.
24.28
SGCC
Isa Stockton
3.
24.40
SGCC
Katherine Keegan
4.
24.75
ECC
Lyla K Gilbert
5.
26.11
ECC
Bailey Baldwin - Powell
6.
27.31
ECC
Ashley Thornton
7.
33.15
ECC
Anya E Walters
8.
39.72
SGCC
Vivienne Chong
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
42.84
SGCC
Margaret Bartos
2.
44.16
ECC
Ozie G Johnson
3.
45.78
ECC
Kinsey N Laviolette
4.
52.95
ECC
Eliana C Alcantara
5.
57.25
ECC
Bethany E Allen
6.
1:02.60
ECC
Ashlynn D Aravich
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
35.35
ECC
Madeleine O Mercer
2.
36.79
SGCC
Elizabeth Bartos
3.
45.63
SGCC
Katelyn Moore
4.
54.90
ECC
Charlotte F Kardash
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
29.47
ECC
Sophia M Heilen
2.
33.00
SGCC
Mikayla Bartos
3.
35.66
ECC
Sailor T Eastman
4.
36.87
SGCC
Virginia Weina
5.
39.34
ECC
Georgia K Forth
6.
42.16
ECC
Isabella M Benita
7.
44.00
ECC
Madeleine N Barnes
8.
51.24
ECC
Ava B Morris
9.
56.22
ECC
Giuliane L Alcantara
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:45.94
ECC
Kylie A Thompson
2.
1:58.47
SGCC
Greer Larson
3.
1:59.31
SGCC
Katherine Keegan
4.
2:07.25
ECC
Lyla K Gilbert
5.
2:15.50
ECC
Ashley Thornton
6.
2:41.66
SGCC
Vivienne Chong
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:35.91
ECC
Ozie G Johnson
2.
1:40.97
SGCC
Ansley Bardoni
3.
1:45.03
ECC
Eliana C Alcantara
 
Girls IM 100M 13-14
1.
1:33.65
SGCC
Hadley Bardoni
2.
1:43.03
SGCC
Katelyn Moore
3.
2:02.58
ECC
Charlotte F Kardash
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:08.60
ECC
Sophia M Heilen
2.
1:17.32
SGCC
Mikayla Bartos
3.
1:20.53
ECC
Sailor T Eastman
4.
1:27.78
SGCC
Virginia Weina
5.
1:30.59
SGCC
Eleanor Heinbaugh
6.
1:33.97
ECC
Pelajhia S Clark
7.
1:42.00
SGCC
Charlotte Rhye
8.
1:49.00
ECC
Amanda C Allen
 
Girls Free 100M Relay 8&U
1.
1:32.06
SGCC
Violet Fisher
Meena Dhandayutham
Noelle Kaeding
Kara Clemans
2.
1:50.38
ECC
Madyson J Aravich
Anneli Singleton Ramirez
Molly E Gilbert
Linden C Stiles
3.
2:40.13
SGCC
Kate Clemans
Madeline Ickes
Sloan Webber
Ansley McMichael
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:18.60
SGCC
Greer Larson
Margaret Bartos
Elizabeth Bartos
Mikayla Bartos
2.
2:22.55
ECC
Kylie A Thompson
Madeleine O Mercer
Charlotte F Kardash
Sophia M Heilen
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:28.16
ECC
Lyla K Gilbert
Ashley Thornton
Kylie A Thompson
Bailey Baldwin - Powell
2.
2:03.19
SGCC
Vivienne Chong
Caroline Mulligan
Katherine Keegan
Olivia Gulino
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
3:08.47
ECC
Ashlynn D Aravich
Eliana C Alcantara
Ozie G Johnson
Kinsey N Laviolette
2.
3:24.93
SGCC
Greer Larson
Abriana DeLorenzo
Katelyn Moore
Isa Stockton
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:48.17
SGCC
Elizabeth Bartos
Hadley Bardoni
Margaret Bartos
Ansley Bardoni
2.
3:30.78
ECC
Aliana Singleton Ramirez
Bethany E Allen
Charlotte F Kardash
Katherine G Dunn
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:20.31
ECC
Sailor T Eastman
Sophia M Heilen
Madeleine O Mercer
Pelajhia S Clark
2.
2:38.00
SGCC
Virginia Weina
Bryanna Bonner
Mikayla Bartos
Eleanor Heinbaugh