Thu, October 28, 2021

The DCCL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT DCCL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2021 League Leaders
 
Boys 8&U 25 Free
18.19
Patrick Sheridan
MVCC
Girls 8&U 25 Free
18.14
Gina P Kim
CCF
Boys 9-10 50 Free
33.76
Fletcher G Stiles
ECC
Girls 9-10 50 Free
36.15
Alexa C Kriz
ICC
Boys 11-12 50 Free
30.87
Kai G Lindroos
ICC
Girls 11-12 50 Free
30.23
Audrey L McKeen
WCC
Boys 13-14 50 Free
27.2
Zachary Suarez
ICC
Girls 13-14 50 Free
26.98
Alyssa Webb
RBCC
Boys 15-18 50 Free
24.83
Andrew S Bernstein
WCC
Girls 15-18 50 Free
27.5
Sophia M Heilen
ECC
Boys 8&U 25 Back
23.45
Rj J Toczylowski
CCF
Girls 8&U 25 Back
22.14
Gina P Kim
CCF
Boys 9-10 50 Back
41.03
Matthew J Christman
TN
Girls 9-10 50 Back
44.0
Alexa C Kriz
ICC
Boys 11-12 50 Back
35.0
Todd W Landwehr
WCC
Girls 11-12 50 Back
35.38
Madeleine O Mercer
ECC
Boys 13-14 50 Back
31.81
Caden W Wilkinson
WCC
Girls 13-14 50 Back
33.29
Alyssa Webb
RBCC
Boys 15-18 50 Back
27.62
Jake Geoghegan
RBCC
Girls 15-18 50 Back
31.06
Kariana Reinhardt
HCCC
Boys 8&U 25 Breast
25.94
John Michael Fisher
SGCC
Girls 8&U 25 Breast
26.06
Gina P Kim
CCF
Boys 9-10 50 Breast
43.02
Harrison T Busteed
WCC
Girls 9-10 50 Breast
48.43
Maya Peery
RBCC
Boys 11-12 50 Breast
39.43
Zachary J Tan
ICC
Girls 11-12 50 Breast
37.31
Audrey L McKeen
WCC
Boys 13-14 50 Breast
34.5
Caden W Wilkinson
WCC
Girls 13-14 50 Breast
37.44
Riley Albanese
TN
Boys 15-18 50 Breast
31.06
Joseph O Eisen
ICC
Girls 15-18 50 Breast
34.57
Sophia M Heilen
ECC
Boys 8&U 25 Fly
21.66
Patrick Sheridan
MVCC
Girls 8&U 25 Fly
22.06
Claire E Sorden
CCF
Boys 9-10 25 Fly
17.94
Matthew A Seibold
WCC
Girls 9-10 25 Fly
19.87
Claire Cleveland
RBCC
Boys 11-12 50 Fly
35.04
Karan Chugh
ICC
Girls 11-12 50 Fly
34.44
Scarlett M McDade
CCF
Boys 13-14 50 Fly
30.09
Zachary Suarez
ICC
Girls 13-14 50 Fly
30.22
Alyssa Webb
RBCC
Boys 15-18 50 Fly
26.52
Justin D Singletary
CCF
Girls 15-18 50 Fly
28.37
Sophia M Heilen
ECC
Boys 9-10 100 IM
1:31.24
Harrison T Busteed
WCC
Girls 9-10 100 IM
1:38.94
Alexa C Kriz
ICC
Boys 11-12 100 IM
1:19.81
Karan Chugh
ICC
Girls 11-12 100 IM
1:17.97
Audrey L McKeen
WCC
Boys 13-14 100 IM
1:09.08
Matthew C Murphy
CCF
Girls 13-14 100 IM
1:11.37
Alyssa Webb
RBCC
Boys 15-18 100 IM
58.29
John M Moloney
WCC
Girls 15-18 100 IM
1:06.94
Sophia M Heilen
ECC
Boys 8&U 100 Free Relay
1:21.38
Will G Maier
Liam V Wahl
Jack G Maier
Rj J Toczylowski
CCF
Boys Mixed Age 200 Free Relay
2:00.53
Harrison T Busteed
Todd W Landwehr
Caden W Wilkinson
John M Moloney
WCC
Girls Mixed 200 Free Relay
2:05.89
Maya Peery
Anna Castellano
Alyssa Webb
Sophia Ambrose
RBCC
Girls 8&U 100 Free Relay
1:22.38
Cate M Sorden
Lane E Lewis
Claire E Sorden
Gina P Kim
CCF
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:16.38
Matthew A Seibold
Harrison T Busteed
Chase V Carter
Jacob Lucca
WCC
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:26.58
Avery H Coats
Maya Peery
Claire Cleveland
Charlotte Rokni
RBCC
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:26.34
Karan Chugh
Zachary J Tan
Kai G Lindroos
Cole B Gangemi
ICC
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:38.62
Marin K Marks
Lillian A Wahl
Scarlett M McDade
Diane A Davidovits
CCF
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:07.30
Chase Jones
Joey Griscavage
Matthew Fisher
Ian Schaper
SGCC
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:22.76
Amanda J Chung
Amelia J McCrann
Alyssa Webb
Lily Zavrel
RBCC
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:53.04
John M Moloney
Andrew S Bernstein
Jackson F Miller
Hudson LaForce
WCC
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:12.19
Catherine J McClure
Piper R McDade
Caroline E Murphy
Hannah L Toczylowski
CCF
 
 
Back to Schedules
Evergreen at Springfield

Date:
July 17, 2021
Location:
Springfield
Course:
25 Meters
Scores:
266.0
Evergreen
250.0
Springfield
 
Boys Free 25M 8&U
1.
21.75
SGCC
Brandon Moore
2.
22.09
SGCC
John Michael Fisher
3.
22.41
ECC
Brooks Baldwin - Powell
4.
23.75
ECC
Owen M Batbouta
5.
24.06
ECC
John R McCall
6.
24.69
SGCC
Leo Gulino
7.
28.69
SGCC
Royce Draheim
8.
30.41
SGCC
Owen Kaeding
9.
34.53
SGCC
Wes Akins
10.
34.75
SGCC
Travis Chen
11.
35.29
SGCC
Lucas Laubscher
12.
35.57
SGCC
Jackson Ickes
13.
36.03
SGCC
Logan Laubscher
14.
38.51
SGCC
Sean Banh
15.
39.31
SGCC
Norman Frazier
16.
43.70
SGCC
George Mulligan
17.
47.06
SGCC
Peter Giambastiani
18.
53.91
ECC
Benjamin S Batbouta
19.
54.62
SGCC
John Moose
 
Boys Free 50M 9-10
1.
36.94
ECC
Fletcher G Stiles
2.
38.00
SGCC
Patrick Fisher
3.
41.10
ECC
William F McCall
4.
47.03
ECC
Sullivan T Johnstone
5.
48.63
SGCC
Riley Whitt
6.
56.00
SGCC
Jack Reilly
7.
57.44
SGCC
Jax Draheim
8.
58.25
ECC
Thatcher W Frommer
9.
59.85
SGCC
Jason Bernardo
10.
1:05.50
ECC
Kellan C Dunn
11.
1:08.15
ECC
Bowen C LaViolette
 
Boys Free 50M 11-12
1.
33.78
SGCC
Sam Rhye
2.
34.56
SGCC
Noah Goede
3.
34.81
ECC
Alexander M Ward
4.
39.12
SGCC
Chase Jones
5.
39.47
SGCC
Lucian DeLorenzo
6.
40.26
SGCC
Eddie Zaptin
7.
40.69
SGCC
Jahi Stockton
8.
41.75
SGCC
Joey Griscavage
9.
43.77
ECC
Matthew E Barnes
10.
45.59
SGCC
Blake Larson
11.
1:15.00
SGCC
JD O'Connell
12.
1:27.69
ECC
Thomas J Skeeters
 
Boys Free 50M 13-14
1.
31.39
SGCC
Matthew Fisher
2.
31.94
ECC
Ethan B Thompson
3.
34.54
ECC
Ben E Ward
4.
34.78
SGCC
Ian Schaper
5.
35.41
SGCC
Alexander Moore
6.
37.68
ECC
Archer Q Laviolette
7.
40.63
ECC
Zachary A Johnson
8.
40.84
ECC
Ethan M Weinstein
 
Boys Free 50M 15-18
1.
26.50
ECC
Cooper D Mercer
2.
26.76
ECC
Alexander R Canfield
3.
27.41
SGCC
Matthew Brooks
4.
28.46
ECC
Gabriel S Hyde
5.
29.31
ECC
Grant Wallace
6.
30.18
ECC
Michael W Barnes
7.
31.00
SGCC
Keegan Foley
8.
31.19
SGCC
Billy Jones
9.
32.21
SGCC
Charles Heinbaugh
10.
42.75
SGCC
John Gugliotti
 
Boys Back 25M 8&U
1.
29.10
SGCC
Brandon Moore
2.
31.42
SGCC
John Michael Fisher
3.
31.84
ECC
Brooks Baldwin - Powell
4.
34.56
ECC
Owen M Batbouta
5.
34.88
SGCC
Leo Gulino
6.
35.87
ECC
John R McCall
7.
37.09
SGCC
Royce Draheim
8.
40.38
SGCC
Wes Akins
9.
41.09
SGCC
Owen Kaeding
10.
44.66
SGCC
Travis Chen
11.
45.97
SGCC
Jackson Ickes
12.
46.43
SGCC
Logan Laubscher
13.
53.91
SGCC
Sean Banh
14.
54.72
SGCC
Lucas Laubscher
15.
1:01.44
SGCC
George Mulligan
16.
1:04.75
SGCC
Norman Frazier
17.
1:30.41
SGCC
John Moose
 
Boys Back 50M 9-10
1.
47.51
SGCC
Patrick Fisher
2.
53.53
ECC
William F McCall
3.
55.91
ECC
Sullivan T Johnstone
4.
1:01.72
SGCC
Jason Bernardo
5.
1:03.94
SGCC
Riley Whitt
6.
1:07.62
SGCC
Jax Draheim
7.
1:11.66
ECC
Thatcher W Frommer
8.
1:11.84
SGCC
Jack Reilly
9.
1:17.35
ECC
Kellan C Dunn
10.
1:44.34
ECC
Thomas J Skeeters
 
Boys Back 50M 11-12
1.
41.12
ECC
Alexander M Ward
2.
41.13
SGCC
Noah Goede
3.
44.85
SGCC
Sam Rhye
4.
49.91
SGCC
Eddie Zaptin
5.
50.00
SGCC
Lucian DeLorenzo
6.
52.78
ECC
Coleman R Gilbert
7.
1:03.68
SGCC
Jahi Stockton
8.
1:04.06
ECC
Matthew E Barnes
 
Boys Back 50M 13-14
1.
38.82
ECC
Ben E Ward
2.
46.53
SGCC
Alexander Moore
3.
49.07
SGCC
Chase Jones
4.
50.75
ECC
Archer Q Laviolette
5.
51.19
SGCC
Ian Schaper
6.
53.18
ECC
Zachary A Johnson
7.
53.62
SGCC
Blake Larson
8.
54.37
ECC
Ethan M Weinstein
 
Boys Back 50M 15-18
1.
30.75
ECC
Cooper D Mercer
2.
30.97
ECC
Alexander R Canfield
3.
33.40
ECC
Gabriel S Hyde
4.
34.50
SGCC
Matthew Brooks
5.
35.41
ECC
Grant Wallace
6.
40.72
SGCC
Charles Heinbaugh
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
31.47
SGCC
Brandon Moore
2.
40.28
ECC
Owen M Batbouta
3.
43.28
SGCC
Leo Gulino
4.
50.50
ECC
Brooks Baldwin - Powell
5.
50.62
SGCC
Travis Chen
6.
2:05.50
SGCC
George Mulligan
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
51.10
SGCC
Patrick Fisher
2.
1:03.32
ECC
Fletcher G Stiles
3.
1:03.62
SGCC
Riley Whitt
4.
1:05.20
ECC
William F McCall
5.
1:14.81
SGCC
Jack Reilly
6.
1:29.53
SGCC
Jax Draheim
7.
1:41.65
ECC
Thomas J Skeeters
8.
1:43.59
ECC
Thatcher W Frommer
9.
2:03.10
SGCC
Jason Bernardo
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
49.65
SGCC
Sam Rhye
2.
49.97
SGCC
Lucian DeLorenzo
3.
55.22
SGCC
Jahi Stockton
4.
55.45
ECC
Coleman R Gilbert
5.
57.59
SGCC
Eddie Zaptin
6.
59.81
ECC
Matthew E Barnes
7.
1:03.75
SGCC
Joey Griscavage
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
39.06
SGCC
Matthew Fisher
2.
43.72
ECC
Archer Q Laviolette
3.
44.19
ECC
Ethan B Thompson
4.
46.65
SGCC
Ian Schaper
5.
49.96
ECC
Ethan M Weinstein
6.
1:18.18
SGCC
Blake Larson
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
34.97
ECC
Cooper D Mercer
2.
39.63
ECC
Grant Wallace
3.
40.06
ECC
Michael W Barnes
4.
42.72
SGCC
Billy Jones
5.
44.68
SGCC
Keegan Foley
6.
47.00
SGCC
Charles Heinbaugh
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
27.06
SGCC
John Michael Fisher
2.
29.31
SGCC
Brandon Moore
3.
34.56
SGCC
Royce Draheim
4.
47.63
ECC
John R McCall
5.
49.78
SGCC
Norman Frazier
6.
56.69
SGCC
Owen Kaeding
7.
1:33.13
SGCC
George Mulligan
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
18.90
ECC
Fletcher G Stiles
2.
26.75
ECC
William F McCall
3.
27.72
ECC
Sullivan T Johnstone
4.
33.67
SGCC
Jason Bernardo
5.
34.47
SGCC
Jax Draheim
6.
40.76
SGCC
Leo Gulino
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
38.03
SGCC
Sam Rhye
2.
42.88
ECC
Alexander M Ward
3.
47.50
SGCC
Noah Goede
4.
49.44
ECC
Coleman R Gilbert
5.
55.06
SGCC
Joey Griscavage
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
35.59
SGCC
Matthew Fisher
2.
39.10
ECC
Ethan B Thompson
3.
40.01
ECC
Ben E Ward
4.
45.03
SGCC
Ian Schaper
5.
49.16
ECC
Archer Q Laviolette
6.
51.34
SGCC
Alexander Moore
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
28.09
ECC
Alexander R Canfield
2.
30.46
SGCC
Matthew Brooks
3.
31.24
ECC
Grant Wallace
4.
32.43
ECC
Gabriel S Hyde
5.
38.66
SGCC
Keegan Foley
6.
38.94
SGCC
Billy Jones
7.
1:06.22
SGCC
John Gugliotti
 
Boys IM 100M 9-10
1.
1:44.05
SGCC
Patrick Fisher
2.
2:03.68
ECC
Fletcher G Stiles
3.
2:13.44
ECC
Sullivan T Johnstone
4.
2:30.84
SGCC
Jack Reilly
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:31.87
ECC
Alexander M Ward
2.
1:33.07
SGCC
Noah Goede
3.
1:42.94
SGCC
Lucian DeLorenzo
4.
1:43.47
ECC
Coleman R Gilbert
5.
1:53.10
SGCC
Joey Griscavage
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:21.05
SGCC
Matthew Fisher
2.
1:23.12
ECC
Ethan B Thompson
3.
1:30.53
ECC
Ben E Ward
4.
1:39.56
SGCC
Alexander Moore
5.
1:50.47
ECC
Ethan M Weinstein
6.
2:05.47
SGCC
Jahi Stockton
 
Boys IM 100M 15-18
1.
1:08.78
ECC
Cooper D Mercer
2.
1:10.41
ECC
Alexander R Canfield
3.
1:12.50
ECC
Gabriel S Hyde
4.
1:14.59
SGCC
Matthew Brooks
5.
1:20.90
ECC
Michael W Barnes
6.
1:29.34
SGCC
Billy Jones
7.
1:30.07
SGCC
Charles Heinbaugh
8.
1:32.47
SGCC
Keegan Foley
 
Boys Free 100M Relay 8&U
1.
1:38.68
SGCC
Brandon Moore
Royce Draheim
Leo Gulino
John Michael Fisher
2.
2:17.15
ECC
Brooks Baldwin - Powell
Owen M Batbouta
Benjamin S Batbouta
John R McCall
3.
2:29.07
SGCC
Lucas Laubscher
Travis Chen
Sean Banh
Jackson Ickes
4.
2:31.00
SGCC
Owen Kaeding
Wes Akins
Logan Laubscher
George Mulligan
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:09.56
ECC
Fletcher G Stiles
Alexander M Ward
Ethan B Thompson
Cooper D Mercer
2.
2:10.52
SGCC
Patrick Fisher
Sam Rhye
Matthew Fisher
Matthew Brooks
3.
2:31.09
ECC
William F McCall
Coleman R Gilbert
Ben E Ward
Alexander R Canfield
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:38.28
ECC
Sullivan T Johnstone
William F McCall
Fletcher G Stiles
Thatcher W Frommer
2.
1:42.69
SGCC
Jason Bernardo
Riley Whitt
Patrick Fisher
Jack Reilly
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
2:54.38
SGCC
Noah Goede
Lucian DeLorenzo
Sam Rhye
Eddie Zaptin
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:38.72
ECC
Ben E Ward
Archer Q Laviolette
Ethan B Thompson
Ethan M Weinstein
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
2:11.41
ECC
Gabriel S Hyde
Michael W Barnes
Alexander R Canfield
Grant Wallace
2.
2:37.91
SGCC
Keegan Foley
Charles Heinbaugh
Matthew Brooks
Billy Jones
 
Girls Free 25M 8&U
1.
25.46
ECC
Bailey Baldwin - Powell
2.
25.68
ECC
Linden C Stiles
3.
26.03
SGCC
Violet Fisher
4.
30.81
SGCC
Ansley McMichael
5.
32.94
SGCC
Vivian Chong
6.
33.42
SGCC
Noelle Kaeding
7.
35.31
SGCC
Meena Dhandayutham
8.
35.69
ECC
Molly E Gilbert
9.
36.13
SGCC
Caroline Mulligan
10.
39.27
SGCC
Lilly Mundy
11.
39.50
ECC
Anneli Singleton Ramirez
12.
41.44
SGCC
Madeline Ickes
13.
41.61
SGCC
Ella Rose O'Connell
14.
43.53
SGCC
Cadence Chen
15.
43.90
SGCC
Mary Smith
 
Girls Free 50M 9-10
1.
40.91
SGCC
Ansley Bardoni
2.
41.03
ECC
Kylie A Thompson
3.
42.24
ECC
Eliana C Alcantara
4.
44.22
SGCC
Emily Holbrook
5.
48.97
SGCC
Isa Stockton
6.
49.97
SGCC
Greer Larson
7.
51.54
SGCC
Abby Smith
8.
52.87
SGCC
Katherine Keegan
9.
53.75
ECC
Ashley Thornton
10.
55.69
ECC
Lyla K Gilbert
11.
57.46
SGCC
Naomi Holbrook
12.
1:12.40
ECC
Kora Boyd
 
Girls Free 50M 11-12
1.
31.15
SGCC
Elizabeth Bartos
2.
31.22
ECC
Madeleine O Mercer
3.
34.19
SGCC
Virginia Fisher
4.
37.78
ECC
Kinsey N Laviolette
5.
41.80
SGCC
Scarlett Ambrose
6.
42.50
SGCC
Katelyn Moore
7.
45.24
ECC
Aliana Singleton Ramirez
8.
45.28
ECC
Charlotte F Kardash
9.
47.47
SGCC
Abriana DeLorenzo
10.
50.75
ECC
Katherine G Dunn
11.
51.25
ECC
Josephine M Frommer
 
Girls Free 50M 13-14
1.
31.59
SGCC
Mikayla Bartos
2.
37.33
SGCC
Skylar Ambrose
3.
38.85
ECC
Giuliane L Alcantara
4.
39.25
SGCC
Charlotte Rhye
5.
40.00
SGCC
Margaret Bartos
6.
40.69
ECC
Ava B Morris
7.
41.96
SGCC
Eva Robertson
8.
42.77
ECC
Ozie G Johnson
9.
50.56
ECC
Sarah A Skeeters
 
Girls Free 50M 15-18
1.
28.40
ECC
Sophia M Heilen
2.
32.31
ECC
Sailor T Eastman
3.
32.50
ECC
Naomi G Heilen
4.
34.50
ECC
Georgia K Forth
5.
34.53
SGCC
Virginia Weina
6.
34.62
SGCC
Eleanor Heinbaugh
7.
35.47
ECC
Pelajhia S Clark
8.
35.81
ECC
Isabella M Benita
9.
36.62
SGCC
Mckenzie Brooks
10.
36.65
ECC
Madeleine N Barnes
11.
41.88
ECC
Riley C Heretick
12.
42.56
SGCC
Katie Clement
 
Girls Back 25M 8&U
1.
27.12
ECC
Bailey Baldwin - Powell
2.
33.16
SGCC
Ansley McMichael
3.
34.09
ECC
Linden C Stiles
4.
34.71
SGCC
Noelle Kaeding
5.
37.91
SGCC
Cadence Chen
6.
37.98
SGCC
Violet Fisher
7.
39.03
SGCC
Meena Dhandayutham
8.
40.27
SGCC
Caroline Mulligan
9.
41.37
SGCC
Vivian Chong
10.
42.53
ECC
Molly E Gilbert
11.
46.59
SGCC
Madeline Ickes
12.
47.71
SGCC
Mary Smith
13.
55.31
SGCC
Lilly Mundy
14.
59.50
SGCC
Ella Rose O'Connell
 
Girls Back 50M 9-10
1.
48.91
ECC
Kylie A Thompson
2.
52.81
SGCC
Ansley Bardoni
3.
1:02.31
SGCC
Naomi Holbrook
4.
1:04.22
SGCC
Katherine Keegan
5.
1:11.15
SGCC
Greer Larson
6.
2:01.47
ECC
Kora Boyd
 
Girls Back 50M 11-12
1.
35.84
ECC
Madeleine O Mercer
2.
36.04
SGCC
Elizabeth Bartos
3.
41.72
SGCC
Hadley Bardoni
4.
45.37
ECC
Kinsey N Laviolette
5.
46.69
SGCC
Skylar Ambrose
6.
53.15
SGCC
Katelyn Moore
7.
53.19
SGCC
Scarlett Ambrose
8.
56.41
SGCC
Abriana DeLorenzo
9.
56.56
ECC
Josephine M Frommer
10.
1:14.63
ECC
Katherine G Dunn
 
Girls Back 50M 13-14
1.
42.72
SGCC
Virginia Fisher
2.
44.16
SGCC
Margaret Bartos
3.
47.77
SGCC
Charlotte Rhye
4.
48.53
ECC
Giuliane L Alcantara
5.
52.94
ECC
Sarah A Skeeters
6.
53.03
SGCC
Eva Robertson
7.
54.59
ECC
Charlotte F Kardash
 
Girls Back 50M 15-18
1.
32.00
ECC
Sophia M Heilen
2.
35.94
ECC
Sailor T Eastman
3.
36.83
SGCC
Virginia Weina
4.
36.88
ECC
Naomi G Heilen
5.
42.84
SGCC
Eleanor Heinbaugh
6.
42.85
SGCC
Mckenzie Brooks
7.
47.06
ECC
Pelajhia S Clark
8.
47.97
ECC
Madeleine N Barnes
9.
48.15
ECC
Riley C Heretick
10.
48.89
SGCC
Katie Clement
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
44.03
ECC
Bailey Baldwin - Powell
2.
45.18
ECC
Linden C Stiles
3.
50.77
SGCC
Vivian Chong
4.
55.72
SGCC
Ella Rose O'Connell
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
52.90
ECC
Eliana C Alcantara
2.
53.58
SGCC
Ansley Bardoni
3.
1:09.99
SGCC
Emily Holbrook
4.
1:12.68
SGCC
Isa Stockton
5.
1:15.46
ECC
Ashley Thornton
6.
1:16.24
SGCC
Naomi Holbrook
7.
1:21.53
ECC
Lyla K Gilbert
8.
1:25.28
SGCC
Abby Smith
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
42.07
SGCC
Virginia Fisher
2.
48.15
SGCC
Hadley Bardoni
3.
54.38
SGCC
Skylar Ambrose
4.
57.47
SGCC
Abriana DeLorenzo
5.
1:00.53
ECC
Ozie G Johnson
6.
1:01.25
SGCC
Katelyn Moore
7.
1:22.63
ECC
Josephine M Frommer
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
40.60
SGCC
Mikayla Bartos
2.
50.53
ECC
Giuliane L Alcantara
3.
52.94
SGCC
Margaret Bartos
4.
53.97
SGCC
Eva Robertson
5.
55.31
SGCC
Charlotte Rhye
6.
1:00.88
ECC
Ava B Morris
7.
1:05.00
ECC
Sarah A Skeeters
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
38.32
ECC
Naomi G Heilen
2.
45.55
SGCC
Virginia Weina
3.
46.00
ECC
Georgia K Forth
4.
47.97
ECC
Pelajhia S Clark
5.
50.03
SGCC
Eleanor Heinbaugh
6.
52.94
ECC
Isabella M Benita
7.
53.61
SGCC
Katie Clement
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
35.15
ECC
Bailey Baldwin - Powell
2.
36.97
ECC
Linden C Stiles
3.
38.01
SGCC
Noelle Kaeding
4.
53.06
SGCC
Cadence Chen
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
21.69
ECC
Kylie A Thompson
2.
23.71
ECC
Eliana C Alcantara
3.
24.41
SGCC
Emily Holbrook
4.
29.47
SGCC
Greer Larson
5.
30.22
ECC
Lyla K Gilbert
6.
33.56
SGCC
Abby Smith
7.
33.72
SGCC
Isa Stockton
8.
35.48
SGCC
Katherine Keegan
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
35.81
ECC
Madeleine O Mercer
2.
37.09
SGCC
Elizabeth Bartos
3.
41.51
SGCC
Virginia Fisher
4.
46.16
SGCC
Hadley Bardoni
5.
47.32
ECC
Kinsey N Laviolette
6.
52.31
ECC
Charlotte F Kardash
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
34.65
SGCC
Mikayla Bartos
2.
46.09
ECC
Ava B Morris
3.
48.87
SGCC
Skylar Ambrose
4.
59.20
SGCC
Scarlett Ambrose
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
30.57
ECC
Sophia M Heilen
2.
37.15
ECC
Sailor T Eastman
3.
41.59
ECC
Georgia K Forth
4.
42.84
SGCC
Mckenzie Brooks
5.
47.17
ECC
Riley C Heretick
6.
47.37
ECC
Pelajhia S Clark
7.
47.59
ECC
Madeleine N Barnes
8.
53.18
SGCC
Katelyn Moore
9.
54.92
SGCC
Katie Clement
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:50.03
ECC
Eliana C Alcantara
2.
1:54.59
SGCC
Ansley Bardoni
3.
2:09.34
SGCC
Emily Holbrook
4.
2:26.75
SGCC
Isa Stockton
5.
2:28.47
SGCC
Naomi Holbrook
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:19.12
ECC
Madeleine O Mercer
2.
1:21.28
SGCC
Elizabeth Bartos
3.
1:39.44
ECC
Kinsey N Laviolette
4.
1:40.87
SGCC
Hadley Bardoni
5.
1:53.75
ECC
Ozie G Johnson
6.
2:24.15
SGCC
Greer Larson
 
Girls IM 100M 13-14
1.
1:19.43
SGCC
Mikayla Bartos
2.
1:45.37
SGCC
Margaret Bartos
3.
1:47.88
SGCC
Charlotte Rhye
4.
1:51.69
ECC
Giuliane L Alcantara
5.
1:56.32
ECC
Ava B Morris
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:09.38
ECC
Sophia M Heilen
2.
1:19.53
ECC
Naomi G Heilen
3.
1:21.62
ECC
Sailor T Eastman
4.
1:26.03
SGCC
Virginia Weina
5.
1:36.66
SGCC
Eleanor Heinbaugh
6.
1:40.34
ECC
Madeleine N Barnes
7.
1:40.62
SGCC
Mckenzie Brooks
8.
1:44.93
ECC
Riley C Heretick
 
Girls Free 100M Relay 8&U
1.
2:16.71
SGCC
Noelle Kaeding
Cadence Chen
Ansley McMichael
Violet Fisher
2.
2:18.35
ECC
Bailey Baldwin - Powell
Molly E Gilbert
Anneli Singleton Ramirez
Linden C Stiles
3.
2:49.38
SGCC
Meena Dhandayutham
Caroline Mulligan
Vivian Chong
Lilly Mundy
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:19.38
SGCC
Ansley Bardoni
Elizabeth Bartos
Mikayla Bartos
Virginia Weina
2.
2:22.56
ECC
Kylie A Thompson
Madeleine O Mercer
Giuliane L Alcantara
Sophia M Heilen
3.
2:38.66
ECC
Eliana C Alcantara
Kinsey N Laviolette
Ava B Morris
Sailor T Eastman
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:34.14
SGCC
Isa Stockton
Ansley Bardoni
Emily Holbrook
Greer Larson
2.
1:35.03
ECC
Lyla K Gilbert
Eliana C Alcantara
Kylie A Thompson
Ashley Thornton
3.
2:18.00
SGCC
Katherine Keegan
Naomi Holbrook
Abby Smith
Ella Rose O'Connell
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
2:46.27
SGCC
Skylar Ambrose
Virginia Fisher
Hadley Bardoni
Elizabeth Bartos
2.
3:39.72
ECC
Aliana Singleton Ramirez
Ozie G Johnson
Charlotte F Kardash
Katherine G Dunn
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:50.10
SGCC
Katelyn Moore
Margaret Bartos
Mikayla Bartos
Charlotte Rhye
2.
2:52.28
ECC
Madeleine O Mercer
Giuliane L Alcantara
Ava B Morris
Kinsey N Laviolette
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:18.95
ECC
Sailor T Eastman
Naomi G Heilen
Sophia M Heilen
Georgia K Forth
2.
3:03.72
SGCC
Eleanor Heinbaugh
Abriana DeLorenzo
Virginia Weina
Katie Clement