Fri, November 24, 2017

The DCCL

Schedules and Results

SIGN IN  
ABOUT DCCL  
CONTACTS  
COACHES  
LINKS  
TEAMS  
HOME  
 
2017 League Leaders
 
Boys 8&U 25 Free
16.43
Duke Guyton
TN
Girls 8&U 25 Free
15.9
Josie H Rodgers
WCC
Boys 9-10 50 Free
32.54
Nich Francuzenko
HCCC
Girls 9-10 50 Free
30.82
Alyssa Webb
RBCC
Boys 11-12 50 Free
28.0
John M Moloney
WCC
Girls 11-12 50 Free
30.15
Caroline E Murphy
CCF
Boys 13-14 50 Free
26.84
Luke D Addington
TN
Girls 13-14 50 Free
28.84
Alexa Gyllensvaan
TN
Boys 15-18 50 Free
24.81
Ryan D Windus
RBCC
Girls 15-18 50 Free
27.88
Sydney Catron
MVYC
Boys 8&U 25 Back
21.03
Duke Guyton
TN
Girls 8&U 25 Back
20.25
Josie H Rodgers
WCC
Boys 9-10 50 Back
38.57
Nich Francuzenko
HCCC
Girls 9-10 50 Back
35.62
Alyssa Webb
RBCC
Boys 11-12 50 Back
33.88
Jake Geoghegan
RBCC
Girls 11-12 50 Back
35.34
Sophia S Ambrose
RBCC
Boys 13-14 50 Back
30.15
Luke D Addington
TN
Girls 13-14 50 Back
33.31
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Back
27.81
Ryan Catron
MVYC
Girls 15-18 50 Back
30.33
Sydney Catron
MVYC
Boys 8&U 25 Breast
23.07
Landon Eskra
TN
Girls 8&U 25 Breast
22.52
Audrey L McKeen
WCC
Boys 9-10 50 Breast
44.01
Caden W Wilkinson
WCC
Girls 9-10 50 Breast
43.68
Amelia J McCrann
RBCC
Boys 11-12 50 Breast
36.28
John M Moloney
WCC
Girls 11-12 50 Breast
40.45
Piper R McDade
CCF
Boys 13-14 50 Breast
33.83
Joseph O Eisen
ICC
Girls 13-14 50 Breast
37.08
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Breast
32.05
Ryan D Windus
RBCC
Girls 15-18 50 Breast
36.23
Sarah C DeLoach
ICC
Boys 8&U 25 Fly
18.75
Duke Guyton
TN
Girls 8&U 25 Fly
18.12
Josie H Rodgers
WCC
Boys 9-10 25 Fly
16.34
Nich Francuzenko
HCCC
Girls 9-10 25 Fly
16.11
Alyssa Webb
RBCC
Boys 11-12 50 Fly
31.05
John M Moloney
WCC
Girls 11-12 50 Fly
33.84
Caroline E Murphy
CCF
Boys 13-14 50 Fly
29.14
Luke D Addington
TN
Girls 13-14 50 Fly
30.87
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 50 Fly
26.14
Ryan D Windus
RBCC
Girls 15-18 50 Fly
30.37
Sydney Catron
MVYC
Boys 9-10 100 IM
1:26.58
Matthew C Murphy
CCF
Girls 9-10 100 IM
1:22.41
Alyssa Webb
RBCC
Boys 11-12 100 IM
1:15.14
John M Moloney
WCC
Girls 11-12 100 IM
1:17.34
Caroline E Murphy
CCF
Boys 13-14 100 IM
1:08.15
Joseph O Eisen
ICC
Girls 13-14 100 IM
1:11.89
Sophia Heilen
ECC
Boys 15-18 100 IM
1:02.19
Ryan Catron
MVYC
Girls 15-18 100 IM
1:11.01
Sarah C DeLoach
ICC
Boys 8&U 100 Free Relay
1:18.84
Oliver W Hosking
Todd W Landwehr
Anson F DeVinney
Arjun A Hans
WCC
Boys Mixed Age 200 Free Relay
1:56.14
Blake M Christensen
John M Moloney
Jackson F Miller
Alexander H Gomez
WCC
Girls Mixed 200 Free Relay
2:01.63
Alyssa Webb
Sophia S Ambrose
Haley Smith
Micaela Grassi
RBCC
Girls 8&U 100 Free Relay
1:17.14
Madison E Moseley
Audrey L McKeen
Ava Tavakkoli
Josie H Rodgers
WCC
Boys 9-10 100 Medley Relay
1:14.24
Caden W Wilkinson
Andrew M McKeen
Blake M Christensen
Mason R Rodgers
WCC
Girls 9-10 100 Medley Relay
1:12.88
Alyssa Webb
Amelia J McCrann
Peyton West
Peyton Daley
RBCC
Boys 11-12 200 Medley Relay
2:30.82
Jaydin T Nagle
Evan G Job
Michael R Kenny
Hank P Holden
CCF
Girls 11-12 200 Medley Relay
2:26.69
Piper R McDade
Emerson A Bradshaw
Caroline E Murphy
Catherine J McClure
CCF
Boys 13-14 200 Medley Relay
2:10.06
Ryan Bond
Matthew J Chung
Kian S Ambrose
Matthew J Fujiyama
RBCC
Girls 13-14 200 Medley Relay
2:23.34
Natalie Daniel
Ellen B Costello
Alexa Gyllensvaan
Riley Beeman
TN
Boys 15-18 200 Medley Relay
1:55.75
Will Koeppen
Connor Smith
Ryan D Windus
James Morrissey
RBCC
Girls 15-18 200 Medley Relay
2:11.19
Delaney Bond
Claire Doody
Micaela Grassi
Sabrina Lewis
RBCC
 
 
Back to Schedules
Springfield at Hidden Creek

Date:
July 22, 2017
Location:
Hidden Creek
Course:
25 Meters
Scores:
301.0
Hidden Creek
214.0
Springfield
 
Boys Free 25M 8&U
1.
17.27
HCCC
Lukas Francuzenko
2.
21.73
SGCC
Sam Rhye
3.
29.93
SGCC
Joey Griscavage
3.
29.93
SGCC
Lucian DeLorenzo
5.
34.60
SGCC
Patrick Fisher
6.
36.15
HCCC
Dylan Park
7.
36.54
HCCC
Luke Berardi
8.
40.53
HCCC
Nicholas Berardi
9.
40.60
SGCC
Jack Reilly
10.
1:00.78
SGCC
Liam Strottman
 
Boys Free 50M 9-10
1.
32.98
HCCC
Nich Francuzenko
2.
37.86
SGCC
Matthew Fisher
3.
38.88
HCCC
Brady Theis
4.
41.56
HCCC
Luccas Marty
5.
42.08
SGCC
William Bertoldo
6.
51.21
HCCC
Philip Dunlap
7.
56.91
HCCC
Norman Gardner
8.
1:01.64
SGCC
Noah Strottman
9.
1:01.93
HCCC
John Toumazatos
 
Boys Free 50M 11-12
1.
36.28
HCCC
Cameron Theis
2.
39.43
SGCC
Linus Brannam
3.
45.10
HCCC
Kristo Reinhardt
4.
47.37
SGCC
Leo Bartholomaus
5.
49.81
SGCC
Owen Lavery
 
Boys Free 50M 13-14
1.
30.81
SGCC
Matthew Brooks
2.
31.52
HCCC
Ryan Lindley
3.
33.15
SGCC
Billy Jones
4.
34.41
SGCC
Sammy McLane
 
Boys Free 50M 15-18
1.
26.40
HCCC
Mason Greenblatt
2.
26.52
HCCC
Ben Barbee
3.
29.59
HCCC
Cameron Ross
4.
29.89
SGCC
Alex McLane
5.
30.14
HCCC
Nate Lindley
6.
30.87
SGCC
Matthew P Dzierski
 
Boys Back 25M 8&U
1.
23.33
HCCC
Lukas Francuzenko
2.
31.15
SGCC
Lucian DeLorenzo
3.
32.53
SGCC
Sam Rhye
4.
36.15
SGCC
Patrick Fisher
5.
38.07
SGCC
Joey Griscavage
6.
53.91
HCCC
Luke Berardi
7.
58.84
HCCC
Nicholas Berardi
8.
1:04.31
HCCC
Dylan Park
 
Boys Back 50M 9-10
1.
53.37
HCCC
Mateo Augenstein
2.
1:03.31
HCCC
Philip Dunlap
3.
1:12.06
HCCC
Norman Gardner
4.
1:12.25
HCCC
John Toumazatos
5.
1:29.54
SGCC
Bryce McGuire
6.
1:33.07
SGCC
Noah Strottman
 
Boys Back 50M 11-12
1.
45.28
HCCC
Cameron Theis
2.
46.77
HCCC
Brady Theis
3.
57.31
SGCC
Owen Lavery
4.
1:00.31
HCCC
Kristo Reinhardt
5.
1:04.03
SGCC
William Bertoldo
 
Boys Back 50M 13-14
1.
38.14
HCCC
Ryan Lindley
2.
43.53
SGCC
Charles Heinbaugh
3.
46.05
SGCC
Billy Jones
 
Boys Back 50M 15-18
1.
30.03
HCCC
Ben Barbee
2.
33.12
HCCC
William Glembocki
3.
35.12
HCCC
Cameron Ross
4.
37.64
HCCC
Nate Lindley
5.
38.48
SGCC
Matthew P Dzierski
6.
45.41
SGCC
Sammy McLane
 
Boys Breast 25M 8&U
1.
25.78
HCCC
Lukas Francuzenko
2.
57.31
SGCC
Joey Griscavage
 
Boys Breast 50M 9-10
1.
47.68
HCCC
Nich Francuzenko
2.
51.90
SGCC
Matthew Fisher
3.
59.93
HCCC
Mateo Augenstein
4.
1:01.04
HCCC
Luccas Marty
5.
1:01.12
SGCC
William Bertoldo
 
Boys Breast 50M 11-12
1.
56.92
SGCC
Leo Bartholomaus
2.
1:01.02
HCCC
Cameron Theis
3.
1:16.59
SGCC
Owen Lavery
 
Boys Breast 50M 13-14
1.
47.07
SGCC
Billy Jones
2.
48.93
SGCC
Matthew Brooks
3.
51.18
SGCC
Charles Heinbaugh
4.
1:18.12
HCCC
Philip Dunlap
5.
1:32.37
HCCC
Norman Gardner
 
Boys Breast 50M 15-18
1.
34.74
HCCC
Mason Greenblatt
2.
39.98
HCCC
William Glembocki
3.
42.43
SGCC
Alex McLane
4.
43.68
HCCC
Nate Lindley
 
Boys Fly 25M 8&U
1.
24.39
HCCC
Lukas Francuzenko
2.
28.61
SGCC
Sam Rhye
3.
38.58
SGCC
Joey Griscavage
 
Boys Fly 25M 9-10
1.
16.34
HCCC
Nich Francuzenko
2.
18.75
SGCC
Matthew Fisher
3.
20.66
HCCC
Brady Theis
4.
22.90
HCCC
Luccas Marty
5.
27.46
HCCC
Philip Dunlap
6.
28.62
SGCC
William Bertoldo
7.
44.20
SGCC
Bryce McGuire
 
Boys Fly 50M 11-12
1.
47.40
SGCC
Linus Brannam
2.
54.27
HCCC
Cameron Theis
3.
1:07.85
SGCC
Leo Bartholomaus
4.
1:21.19
HCCC
Kristo Reinhardt
 
Boys Fly 50M 13-14
1.
34.69
HCCC
Ryan Lindley
2.
35.40
SGCC
Matthew Brooks
3.
41.33
SGCC
Sammy McLane
4.
41.68
SGCC
Charles Heinbaugh
 
Boys Fly 50M 15-18
1.
28.40
HCCC
Ben Barbee
2.
28.56
HCCC
Mason Greenblatt
3.
34.21
SGCC
Alex McLane
4.
34.46
HCCC
Cameron Ross
5.
37.02
SGCC
Matthew P Dzierski
 
Boys IM 100M 9-10
1.
1:28.61
HCCC
Nich Francuzenko
2.
1:41.66
SGCC
Matthew Fisher
 
Boys IM 100M 11-12
1.
1:46.93
SGCC
Linus Brannam
2.
1:54.75
HCCC
Luccas Marty
3.
2:02.57
SGCC
Leo Bartholomaus
4.
2:05.24
HCCC
Mateo Augenstein
5.
2:26.59
SGCC
Owen Lavery
 
Boys IM 100M 13-14
1.
1:24.40
SGCC
Matthew Brooks
2.
1:26.67
HCCC
Ryan Lindley
3.
1:33.45
SGCC
Billy Jones
4.
1:43.32
SGCC
Charles Heinbaugh
 
Boys IM 100M 15-18
1.
1:07.67
HCCC
Mason Greenblatt
2.
1:08.85
HCCC
Ben Barbee
3.
1:16.31
HCCC
William Glembocki
4.
1:26.09
SGCC
Alex McLane
5.
1:29.40
SGCC
Matthew P Dzierski
6.
1:36.97
SGCC
Sammy McLane
 
Boys Free 100M Relay 8&U
1.
2:06.81
SGCC
Lucian DeLorenzo
Patrick Fisher
Joey Griscavage
Sam Rhye
2.
2:35.24
HCCC
Nicholas Berardi
Luke Berardi
Dylan Park
Lukas Francuzenko
 
Boys Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:16.21
HCCC
Nich Francuzenko
Cameron Theis
Ryan Lindley
Ben Barbee
2.
2:23.50
SGCC
Matthew Fisher
Linus Brannam
Matthew Brooks
Alex McLane
 
Boys Medley 100M Relay 9-10
1.
1:44.98
HCCC
Philip Dunlap
Mateo Augenstein
Luccas Marty
Norman Gardner
2.
1:54.97
SGCC
Bryce McGuire
William Bertoldo
Matthew Fisher
Noah Strottman
 
Boys Medley 200M Relay 11-12
1.
3:40.03
SGCC
Owen Lavery
Linus Brannam
Leo Bartholomaus
David Albo
 
Boys Medley 200M Relay 13-14
1.
2:47.88
SGCC
Charles Heinbaugh
Billy Jones
Matthew Brooks
Sammy McLane
2.
2:54.02
HCCC
Ryan Lindley
Nich Francuzenko
Cameron Theis
Brady Theis
 
Boys Medley 200M Relay 15-18
1.
2:03.53
HCCC
William Glembocki
Mason Greenblatt
Ben Barbee
Cameron Ross
 
Girls Free 25M 8&U
1.
19.18
SGCC
Elizabeth Bartos
2.
20.56
SGCC
Skylar Ambrose
3.
22.55
SGCC
Margaret Bartos
4.
22.59
SGCC
Virginia Fisher
5.
22.85
SGCC
Hadley Bardoni
6.
23.92
HCCC
Paige Dunlap
7.
26.93
SGCC
Scarlett Ambrose
8.
27.47
HCCC
Ashley Park
9.
27.87
SGCC
Ansley Bardoni
10.
29.08
HCCC
Sadie Gardner
11.
31.60
HCCC
Chloe Stark-Puglisi
12.
31.61
SGCC
Abriana DeLorenzo
 
Girls Free 50M 9-10
1.
35.31
SGCC
Mikayla Bartos
2.
35.56
HCCC
Ana Toumazatos
3.
45.37
HCCC
Emma Pyrkanowski
4.
48.78
SGCC
Eva Robertson
5.
51.02
HCCC
Caroline Berardi
6.
54.31
SGCC
Charlotte Rhye
7.
55.48
SGCC
Avril Barcheck
8.
1:03.13
SGCC
Olivia Reilly
9.
1:06.40
SGCC
Christina Murphy
 
Girls Free 50M 11-12
1.
32.73
HCCC
Karianna Reinhardt
2.
33.04
HCCC
Elliana Marty
3.
33.57
SGCC
Sofia Bertoldo
4.
35.31
HCCC
Hannah Pennington
5.
41.14
HCCC
Natalie Prykanowski
6.
42.46
SGCC
Eleanor Heinbaugh
7.
47.00
SGCC
Katie Clement
8.
48.91
SGCC
Grace Reilly
9.
53.84
SGCC
Aubin Barcheck
 
Girls Free 50M 13-14
1.
32.32
HCCC
Camille Lindley
2.
32.46
HCCC
Sofia Augenstein
3.
34.49
SGCC
Grace Strottman
4.
37.49
SGCC
Mckenzie Brooks
5.
38.56
SGCC
Aidia Bryant
6.
38.87
SGCC
Hannah Shiblaq
7.
41.24
SGCC
Bryanna Bonner
 
Girls Free 50M 15-18
1.
30.11
HCCC
Mary Kugler
2.
30.43
SGCC
Lauren M Dzierski
3.
31.46
SGCC
Allison Shupp
4.
31.75
HCCC
Grace Kugler
5.
32.97
HCCC
Kaitlin McCarthy
6.
35.65
HCCC
Nicole Cason
7.
39.50
HCCC
Jessica Broyles
8.
42.79
SGCC
Lily Bartholomaus
9.
44.71
SGCC
Ursula Vogt
 
Girls Back 25M 8&U
1.
25.53
SGCC
Elizabeth Bartos
2.
26.22
SGCC
Margaret Bartos
3.
26.59
HCCC
Paige Dunlap
4.
26.69
SGCC
Skylar Ambrose
5.
27.34
HCCC
Ashley Park
6.
28.80
SGCC
Hadley Bardoni
7.
30.96
SGCC
Virginia Fisher
8.
32.72
SGCC
Scarlett Ambrose
9.
35.12
SGCC
Ansley Bardoni
10.
35.62
HCCC
Sadie Gardner
11.
35.78
HCCC
Chloe Stark-Puglisi
12.
36.59
SGCC
Abriana DeLorenzo
 
Girls Back 50M 9-10
1.
41.35
HCCC
Ana Toumazatos
2.
44.02
SGCC
Mikayla Bartos
3.
44.40
HCCC
Kaylen p Park
4.
1:05.25
SGCC
Charlotte Rhye
5.
1:07.03
SGCC
Avril Barcheck
6.
1:10.85
HCCC
Caroline Berardi
7.
1:17.59
SGCC
Olivia Reilly
 
Girls Back 50M 11-12
1.
41.32
SGCC
Sofia Bertoldo
2.
41.54
HCCC
Elliana Marty
3.
43.32
HCCC
Hannah Pennington
4.
53.37
SGCC
Eleanor Heinbaugh
5.
1:02.81
SGCC
Grace Reilly
6.
1:06.21
SGCC
Aubin Barcheck
 
Girls Back 50M 13-14
1.
37.29
HCCC
Sofia Augenstein
2.
39.78
HCCC
Camille Lindley
3.
41.93
SGCC
Mckenzie Brooks
4.
42.10
SGCC
Madelaine Reilly
5.
49.53
SGCC
Aidia Bryant
 
Girls Back 50M 15-18
1.
36.27
SGCC
Lauren M Dzierski
2.
37.15
HCCC
Karianna Reinhardt
3.
38.93
SGCC
Sarah Jones
4.
41.03
HCCC
Nicole Cason
5.
41.82
HCCC
Kaitlin McCarthy
6.
57.50
SGCC
Ursula Vogt
 
Girls Breast 25M 8&U
1.
27.23
SGCC
Virginia Fisher
2.
27.96
SGCC
Elizabeth Bartos
3.
28.55
SGCC
Hadley Bardoni
4.
29.31
SGCC
Skylar Ambrose
5.
35.60
SGCC
Scarlett Ambrose
6.
37.29
SGCC
Ansley Bardoni
7.
37.81
HCCC
Ashley Park
8.
39.60
SGCC
Abriana DeLorenzo
9.
39.81
HCCC
Paige Dunlap
10.
40.64
HCCC
Sadie Gardner
 
Girls Breast 50M 9-10
1.
45.68
SGCC
Mikayla Bartos
2.
52.86
HCCC
Kaylen p Park
3.
58.31
HCCC
Emma Pyrkanowski
4.
1:00.61
SGCC
Eva Robertson
5.
1:00.91
HCCC
Caroline Berardi
6.
1:20.82
SGCC
Christina Murphy
7.
1:21.02
SGCC
Charlotte Rhye
8.
1:29.91
SGCC
Avril Barcheck
 
Girls Breast 50M 11-12
1.
48.79
HCCC
Lucy Shoreman
2.
50.57
HCCC
Natalie Prykanowski
3.
55.87
SGCC
Eleanor Heinbaugh
4.
1:09.40
SGCC
Katie Clement
5.
1:27.61
SGCC
Grace Reilly
 
Girls Breast 50M 13-14
1.
41.62
HCCC
Mary Kugler
2.
46.33
SGCC
Madelaine Reilly
3.
49.63
SGCC
Bryanna Bonner
4.
53.13
SGCC
Hannah Shiblaq
5.
53.41
SGCC
Aidia Bryant
 
Girls Breast 50M 15-18
1.
38.80
SGCC
Allison Shupp
2.
43.38
SGCC
Lauren M Dzierski
3.
46.07
HCCC
Grace Kugler
4.
47.33
HCCC
Kaitlin McCarthy
5.
49.87
SGCC
Sarah Jones
 
Girls Fly 25M 8&U
1.
25.31
SGCC
Skylar Ambrose
2.
26.10
SGCC
Margaret Bartos
3.
26.50
SGCC
Elizabeth Bartos
4.
29.37
SGCC
Hadley Bardoni
5.
33.54
SGCC
Virginia Fisher
6.
38.05
SGCC
Scarlett Ambrose
7.
42.00
HCCC
Sadie Gardner
8.
43.42
HCCC
Ashley Park
9.
46.96
HCCC
Chloe Stark-Puglisi
 
Girls Fly 25M 9-10
1.
19.62
HCCC
Ana Toumazatos
2.
22.59
HCCC
Kaylen p Park
3.
26.42
HCCC
Emma Pyrkanowski
4.
29.83
SGCC
Eva Robertson
5.
31.00
HCCC
Caroline Berardi
6.
35.39
SGCC
Charlotte Rhye
7.
38.87
SGCC
Avril Barcheck
8.
40.64
SGCC
Christina Murphy
 
Girls Fly 50M 11-12
1.
40.38
HCCC
Elliana Marty
2.
45.34
HCCC
Hannah Pennington
3.
47.32
HCCC
Lucy Shoreman
4.
1:09.75
SGCC
Katie Clement
5.
1:10.71
SGCC
Grace Reilly
 
Girls Fly 50M 13-14
1.
34.72
HCCC
Mary Kugler
2.
36.79
HCCC
Sofia Augenstein
3.
37.59
HCCC
Karianna Reinhardt
4.
38.72
SGCC
Madelaine Reilly
5.
42.61
SGCC
Grace Strottman
6.
45.28
SGCC
Hannah Shiblaq
7.
45.88
SGCC
Mckenzie Brooks
8.
53.23
SGCC
Bryanna Bonner
 
Girls Fly 50M 15-18
1.
33.86
SGCC
Allison Shupp
2.
35.12
HCCC
Grace Kugler
3.
40.23
SGCC
Sarah Jones
4.
43.68
HCCC
Jessica Broyles
5.
48.40
SGCC
Lily Bartholomaus
 
Girls IM 100M 9-10
1.
1:33.42
SGCC
Mikayla Bartos
2.
1:40.84
HCCC
Ana Toumazatos
3.
1:41.55
HCCC
Kaylen p Park
4.
2:00.69
HCCC
Emma Pyrkanowski
5.
2:16.37
SGCC
Eva Robertson
 
Girls IM 100M 11-12
1.
1:29.71
HCCC
Elliana Marty
2.
1:38.46
HCCC
Hannah Pennington
3.
1:44.11
HCCC
Lucy Shoreman
4.
1:51.78
HCCC
Natalie Prykanowski
5.
1:57.69
SGCC
Eleanor Heinbaugh
6.
2:14.79
SGCC
Katie Clement
 
Girls IM 100M 13-14
1.
1:21.65
HCCC
Mary Kugler
2.
1:25.12
HCCC
Sofia Augenstein
3.
1:31.08
SGCC
Madelaine Reilly
4.
1:34.14
SGCC
Grace Strottman
5.
1:36.32
HCCC
Camille Lindley
6.
1:39.09
SGCC
Mckenzie Brooks
7.
1:42.94
SGCC
Hannah Shiblaq
8.
1:54.98
SGCC
Bryanna Bonner
 
Girls IM 100M 15-18
1.
1:19.90
SGCC
Lauren M Dzierski
2.
1:20.15
SGCC
Allison Shupp
3.
1:23.44
HCCC
Grace Kugler
4.
1:26.34
HCCC
Kaitlin McCarthy
5.
1:27.98
HCCC
Karianna Reinhardt
6.
1:29.44
SGCC
Sarah Jones
 
Girls Free 100M Relay 8&U
1.
1:26.47
SGCC
Hadley Bardoni
Skylar Ambrose
Margaret Bartos
Elizabeth Bartos
2.
1:59.41
HCCC
Ashley Park
Sadie Gardner
Chloe Stark-Puglisi
Paige Dunlap
 
Girls Free 200M Relay Mixed Age
1.
2:16.58
HCCC
Ana Toumazatos
Karianna Reinhardt
Grace Kugler
Mary Kugler
2.
2:24.33
SGCC
Mikayla Bartos
Eleanor Heinbaugh
Grace Strottman
Lauren M Dzierski
 
Girls Medley 100M Relay 9-10
1.
1:37.33
HCCC
Ana Toumazatos
Emma Pyrkanowski
Kaylen p Park
Caroline Berardi
 
Girls Medley 200M Relay 11-12
1.
2:51.50
HCCC
Hannah Pennington
Natalie Prykanowski
Karianna Reinhardt
Elliana Marty
2.
3:30.22
SGCC
Katie Clement
Eleanor Heinbaugh
Sofia Bertoldo
Grace Reilly
 
Girls Medley 200M Relay 13-14
1.
2:37.85
HCCC
Sofia Augenstein
Lucy Shoreman
Mary Kugler
Camille Lindley
2.
2:51.48
SGCC
Mckenzie Brooks
Bryanna Bonner
Madelaine Reilly
Grace Strottman
 
Girls Medley 200M Relay 15-18
1.
2:36.62
SGCC
Lauren M Dzierski
Allison Shupp
Lily Bartholomaus
Sarah Jones
2.
2:43.29
HCCC
Grace Kugler
Jessica Broyles
Nicole Cason
Kaitlin McCarthy